Друг сезон във Висшата лига е почти завършен и когато всичко е казано и направено, ще се случи неизбежното периода на размисъл. Кой отбеляза най-добрият гол? Кой отбор е най-лошото? или кой е най-добрият играч на всеки отбор?

20 Jorginho подписа с Челси от Наполи И за щастие, това е мястото, където може да помогне отговори на този последен въпрос, за да се установи кой клуб пожъна облагите и имам пълно стойност за парите си. Проучване на Sportsman.com е работил този посредством деление на таксата за пренос на играчи като погледнете в статистиката като редица пропуски направени, асистенции и отбелязани голове.

Последни ФУТБОЛНИТЕ ИСТОРИИ GOSSIP Ман Юнайтед ход за Ювентус асо, Арсенал да кацне wonderkid, плюс Спърс актуализация LIV-LEY STUFF Джейк Ливърмор мрежи страхотен удар като Уест Бром ръб покрай Бирмингам 3-2 НЕ каша наоколо Клод Макелеле, след като обеща да сложи Барселона легенда в болница Живей talkSPORT 2 Уест Бромич срещу Бирмингам: Потокът на живо коментар и потвърди екипи на живо по TS2 Портсмут срещу Съндърланд: Checkatrade Trophy окончателно да смачка отсъствия много мило Ман Юнайтед да плати Молде £ 1 млн след назначаването нова ера Оле Гунар Солскяер е футболна асоциация обявява Марк Billingham като мениджъри нов главен изпълнителен директор да предприеме действия във Висшата лига подготвени да поемат отбори извън терена в случаи на расизъм „, което е направил HIS BIT“ Бивш шеф Шотландия казва, че ще даде „втори шанс“ на живо по talkSPORT Уест Хем срещу Евертън Адам Джонсън: Ексклузивен коментар , Стартът време и екип новини Blow Селтик звезда Тиърни на съмнение травма за Рейнджърс игра Пей го Научете думите за Оле Гунар Солскяер “ е Манчестър Юнайтед песен Арсенал Best – Матео Guendouzi (£ 2649 на минута, победа, гол, подпомага, изстрел в целта, мине се заемат с решаването ударът блокиран, оформяне, прихващане, крос и голям шанс създаден) на 19-годишният французин пристигна за £ 7 милиона от Лориен и се е адаптирал бързо към живота във Висшата лига, като в същото време един от най-постоянните изпълнители на Арсенал. 20 Matteo Guendouzi впечатли в Арсенал Bournemouth Best – Дейвид Брукс (£ 4545 на минута, победа, гол, подпомага, изстрел в целта, да премине, кръст, голям шанс създаден) Брукс е откровение за черешите през този сезон и му показва имат привлече вниманието на Манчестър Юнайтед и др.

Въпреки лекото му ръст, 21-годишният е едно от първите имена на отбора листа Еди Хоу и е нетирала шест пъти през този сезон. 20 Дейвид Брукс е участвала за Bournemouth този сезон Брайтън Best – Мартин Монтоя (£ 2262 на минута, победа, допусна гол, гол, подпомага, мине се заемат с решаването ударът блокиран, оформяне, прихващане, кръст, голям шанс създаден) Бившият Барселона защитникът някога е бил дубльор на Дани Алвеш, но сега е неразделна член на чайките задните редици и записа добри 21 изяви в най-високо ниво до момента.

20 Монтоя е бил последователно за Брайтън Бърнли Best – Джо Харт (£ 1474 на минута, победа, чист лист, освен, улов, висока претенция, удар, оформяне метач, подай) Докато бившият вратар на Англия е загубила мястото си, за да Том Хийтън, той все пак успя да разполагат с 19 пъти за отбора Шон Dyche му. 20 Джо Харт, вече не е първи избор в Бърнли Кардиф Best – Грег Кънингам (£ 4684 на минута, победа, допусна гол, гол, подпомага, мине се заемат с решаването ударът блокиран, оформяне, прихващане, кръст, голям шанс създаден) Първите Манчестър Сити защитник изигра само седем пъти в лигата за сини птици, но това е достатъчно за него да излезе на върха като най-доброто парче от бизнеса на клуба.

20 Бившият защитник на Манчестър Сити е включен само седем пъти този сезон Челси Best – Jorginho (£ 9711 на минута, победа, гол, подпомага, изстрел в целта, мине се заемат с решаването ударът блокиран, оформяне, прихващане, крос и голям шанс създадени) Докато той може да дойде в по-новата критика поради разочароващи форма на Челси, италианецът започна сезона положително и е направила повече преминавания във Висшата лига, отколкото всеки друг играч и наскоро отбеляза победител срещу Фулъм. 20 Jorginho има най-много пасове в лигата Кристъл Палас Best – Cheikhou Куяте (£ 4154 на минута, победа, гол, подпомага, изстрел в целта, мине се заемат с решаването ударът блокиран, оформяне, прихващане, крос и голям шанс създаден) Той е единственият играч, подписан от клуба с трансферна сума или да се яви във Висшата лига през този сезон.

20 Куяте е само летен дворец на подписване Евертън Best – Лукас Дин (£ 4692 на минута, победа, допусна гол, гол, подпомага, мине се заемат с решаването ударът блокиран, оформяне, прихващане, кръст, голям шанс създаден) Чудесна Crosser на топката , Дин има пръчка на ляв крак и е пристигнал в изключително важен момент за Евертън, който се преминава през преходен период, и с Лейтън Бейнс вече не силата, той е бил, за дъвчащи бонбони са намерили своята дългосрочна замяна. 20 Дин постепенно заменя Лейтън Бейнс Фулъм Best – Maxime Le Маршан (£ 1131 на минута, победа, допусна гол, гол, подпомага, мине се заемат с решаването ударът блокиран, оформяне, прихващане, кръст, голям шанс създадени) Това може да е имало окаян сезон за Фулъм, които са предназначени да се върне в шампионата, но френският бек е надежден присъствие.

20 Французинът в действие за Фулъм Хъдърсфийлд Best – Jonas Lossl (£ 646 на минута, победа, чист лист, освен, улов, висока претенция, удар, оформяне метач, подай) Сезонът започна зле за големия датчанин, който бе заменен в гол на Бен Хамер, но той скоро се върна да си върне мястото си, игра 19 пъти. 20 Jonas Lossl е възвърнала своето място в страната Лестър Best – Джони Еванс (£ 1425 на минута, победа, допусна гол, гол, подпомага, мине се заемат с решаването ударът блокиран Boku faktura казино, оформяне, прихващане) Опитният бивш Манчестър Юнайтед и Уест Бромич защитникът се превърна в тяло за лисици, дори и принизяването капитан Уес Морган на пейката.

20 Евънс е изпаднал Уес Морган на пейката на Ливърпул Най-добър – Джердан Шакири (£ 7585 на минута, победа, гол, подпомага, изстрел в целта, да премине, кръст, голям шанс създаден) Докато липсата му в последните няколко седмици е било разочароващо за двете фенове и играчи, Шакири в един момент изглеждаше като че е една от попълнения от началото на сезона в по-ранната фаза на кампанията. А възвишен фаул срещу Саутхемптън и двоен срещу Ман Юнайтед са показали това, което той е способен.

20 Шакири направи отличен старт за сезона на Манчестър Сити Riyad Махрез на (£ 30,181 на минута, победа, гол, подпомага, изстрел в целта, да премине, кръст, голям шанс създаден) Пеп Гуардиола обвини себе си за да не даде алжирски повече игра време, но липсата му на действие не го е засегната е най-ценната покупка на Сити и той удари шест пъти в моминското си сезон в Etihad. 20 Riyad Махрез се е борил в Сити Манчестър Юнайтед най-добър – Диого Dalot (£ 18,700 на минута, победа, допусна гол, гол, подпомага, мине се заемат с решаването ударът блокиран, оформяне, прихващане, кръст, голям шанс създаден) на 19-year- стари пристигна от Порто и прекарва голяма част от първите няколко месеца ранени, но тъй като се счупи в отбора през декември, той се е превърнал в любимо фен, благодарение на способността си да защитава както и да получите напред и атака. 20 Диого Dalot впечатли, тъй като пробие през декември Нюкасъл Юнайтед Best – Мартин Дубравка (£ 1178 на минута, победа, чист лист, освен, улов, висока претенция, удар, оформяне метач, подай) Ключова фигура за свраките, словашката е винаги присъстващ в цел и това е така от дебюта си в победата над Манчестър Юнайтед миналия сезон.